Wigilia Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów

Data: 20 lutego 2014, Kategoria: Aktualności , Autor: admin

Wigilia to wzruszający czas, który spędzamy w gronie najbliższych. Rozmawiamy i spożywamy tradycyjne dania. Pod choinką znajduje się wiele prezentów i wszyscy oczekują na pierwszą gwiazdkę. To czas refleksji, zgody i miłości. Każdy powinien odnaleźć w sobie dobro i obdarzać nim innych. Nie zapominajmy, że Świętom Bożego Narodzenia towarzyszy nieodłączna magia, dzięki której nasze marzenia się spełniają.

18 Grudnia odbyła się wigilia Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów. Członkowie klubu spędzili czas w gronie przyjaciół oraz złożyli sobie życzenia, dzieląc się opłatkiem. Panowała cudowna atmosfera świąt. Wszyscy delektowali się przepysznymi daniami. Przy talerzach ustawione zostały porcelanowe aniołki, które były symbolicznym upominkiem dla każdego przybyłego gościa.

Prof. dr hab. Jan Bestry, prezes WTC zorganizował konkurs na najładniejszą, ręcznie malowana bombkę. Bardzo trudno było wyłonić zwycięzcę. Wszystkie zaprojektowane ozdoby choinkowe były piękne i widać było w nich ogromny wkład pracy. Mimo wszystko należało wybrać tych najlepszych. Komisja wyłoniła dwa pierwsze miejsca. Zajęli je, Jerzy Gajewski, który wykonał niezwykły czubek na choinkę w barwach WTC oraz Andrzej Kozłowski za stworzenia kubka w tych samych barwach, ze zdjęciem Prezesa. Zwycięzcy w nagrodę, na najbliższą wycieczkę zagraniczną, jaką zorganizuję klub, będą mogli pojechać nie ponosząc żadnych kosztów.

W efekcie wszyscy zostali zwycięzcami. Nikt nie wyszedł z pustymi rękoma. Prezes również został obdarowany, przez członków klubu, wieloma upominkami.

Wigilia Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów zakończyła się wspólnym kolędowaniem.

Jeszcze raz chcemy życzyć wszystkiego co najlepsze na te święta. Niech Nowy Rok przyniesie wiele radości i spełnienia wszystkich marzeń! Przy tym wszystkim pamiętajmy o bezpieczeństwie na drodze zarówno swoim jak i innych.