Ostatni rajd i zakończenie cyklu CykloRajdowy Cup 2013

Data: 26 sierpnia 2013, Kategoria: Aktualności , Autor: admin

Po Maratonie Szosami Ponidzia w swoich klasach prowadzą:
– Bartosz Sikora
– Artur Boratyn
– Marek Lachowski
– Jerzy Gajewski
– Jerzy Szemraj
– Ireneusz Matyszewski
– Magdalena Chechelska

a w kategorii CykloTurysta CT50 ex aequo:
– Marian Szarlik i Krzysztof Zalewski.

Mamy już pewnych zwycięzców całego cyklu CYKLORAJDOWY CUP 2013 aż w 3 kategoriach, są to:
– Bartosz Sikora w CAm20
– Marek Lachowski w CAm50
– Ireneusz Matyszewski w CAm80.

W pozostałych kategoriach zapowiada się ciekawa rywalizacja o czołowe miejsca. Kto nie przyjedzie na ostatnią edycję Cyklu w sobotę 31 sierpnia do Pleśnej k. Tarnowa to zaprzepaści szansę zdobycia wielu punktów a tym samym nawet wygranej.

Impreza w Pleśnej zapowiada się doskonale, jak zwykle dzięki ogromnemu zaangażowaniu komandora tych zawodów Pana Adama Kałużnego. Najtrudniejszy odcinek jazdy na czas w całym Cyklu pod budzącą respekt Górę Słoną i nie mniej trudna trasa Maratonu gwarantują na najwyższym poziomie ciekawą rywalizację sportową.

Na pewno wzorowo przeprowadzone zawody uświetnią najwyżsi przedstawiciele władz Ziemi Tarnowskiej. Zaraz po zawodach odbędzie się również podsumowanie i uroczyste zakończenie cyklu CYKLORAJDOWY CUP 2013, który obejmuje 5 imprez CykloRajdów.

Nad Cyklem rajdów rowerowych, tych marginalizowanych przez KM PZKol mastersowskich zawodów, patronat objęły Warszawskie kluby kolarskie: WTC i LEGIA Masters, które przygotowały dla najlepszych CykloRajdowców okazałe trofea sportowe, a Prezes Pan Jan Bestry osobiście wręczy ufundowane nagrody pieniężne. Również wszyscy uczestnicy zakończenia cyklu CYKLORAJDOWY CUP 2013 otrzymają pamiątkowe statuetki.

Będą niespodzianki i atrakcje.

A więc, do zobaczenia w sobotę 31 sierpnia br. w Pleśnej na 23. Maratonie „Ziemia Tarnowska”.