Królewska Uczta w Pałacu w Wilanowie

Data: 20 lutego 2014, Kategoria: Aktualności , Autor: admin

Le Club Accorhotels, program lojalnościowy sieci hoteli Accor, był organizatorem wyjątkowej Królewskiej Uczty, która odbyła się 5 grudnia w Pałacu w Wilanowie. Przybyło wielu wybitnych gości, a zarazem członków programu lojalnościowego. Prezes Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów prof.dr hab. Jan Bestry, jako członek programu Le Club Accorhotels o statusie Gold, również był obecny podczas historycznej kolacji. Zachwyt, wywołany cudowną atmosferą oraz idealną organizacją spowodował, iż Profesor z miłą chęcią podzielił się swoimi wrażeniami z tego wieczoru:

„Historyczna kolacja w Pałacu w Wilanowie była wyjątkowym wydarzeniem. Jestem pod wrażeniem oryginalności konceptu wieczoru osadzonego w przepięknych historycznych wnętrzach Pałacu. Dania przygotowane według staropolskich receptur były zaskakujące, a ich smak  wzbogaciła degustacja wyśmienitych win. Nieocenionym dopełnieniem wieczoru były ciekawe anegdoty kulinarne profesora Dumanowskiego. Żaden inny program lojalnościowy nie zaoferował mi nigdy wcześniej tak wyjątkowych przeżyć. Chapeau bas!”

Program lojalnościowy, jak sama nazwa mówi, nagradza lojalność klientów Accor w ponad 2 700 hotelach 14 marek, od luksusowych po ekonomiczne, w 92 krajach świata. Dzięki karcie członkowskiej Członkowie Programu otrzymują punkty za każdy pobyt, a następnie mogą je wymienić na korzyści takie jak zniżka podczas rezerwacji czy kupony na usługi partnerów programu. Dodatkowo w każdym hotelu czekają na nich specjalne przywileje dopasowane do statusu karty.

Prof. Dr hab. Jan Bestry, jako długoletni i oddany klient programu lojalnościowego, jest bardzo wdzięczny za zaproszenie na tę wyjątkową kolację Podtrzymuję, że przeżył podczas uczty wspaniałe chwile, które na pewno zapamięta na długo.

Podróże oraz wszystko co związane z Le Club Accorhotels to czysta przyjemność!