Akcja Społeczna „Jedziesz – Zapal Światło”

Data: 31 marca 2014, Kategoria: Aktualności , Autor: Patrycja Sosnowska

Pomimo tego, że statystycznie kierowcy samochodów powodują więcej wypadków drogowych oraz kolizji, coraz częściej słyszymy o wypadkach, które zostały spowodowane w wyniku błędów rowerzystów. Przyczyną są najczęściej źle wyposażone rowery, a to z kolei skutkuję dość dużą liczbą poszkodowanych. Co zrobić, aby zwiększyć bezpieczeństwo na drodze? Wystarczy niewielki rowerowy gadżet, który wielokrotnie ratuje życie. Mowa oczywiście o lampce rowerowej. Każdy z nas powinien zdawać sobie sprawę, że bez niej nie jesteśmy widoczni. Pewność siebie często gubi!

Warszawskie Towarzystwo Cyklistów, do którego należy wielu wybitnych kolarzy, wielokrotnych mistrzów, organizuję akcję społeczna Jedziesz – Zapal Światło, która ma na celu zadbać o bezpieczeństwo na drodze rowerzystów oraz wszystkich innych uczestników ruchu drogowego.
Pragniemy, aby ta akcja dotarła do kolarzy, rowerzystów amatorów i każdego, kto porusza się po drogach pojazdem jednośladowym!

W ramach akcji Jedziesz – Zapal Światło, pragniemy zwiększyć liczbę posiadaczy oświetlenia, wśród rowerzystów. Dlatego będziemy rozdawać lampki rowerowe oraz opaski odblaskowe!

Zarejestruj się na stronie internetowej http://www.wtc.waw.pl/zapalswiatlo i wydrukuj kupon upoważniający Cię do odbioru kompletu lampek.
Przyjedź na rowerze, a lampki zostaną od razu zamontowane!

 Akcja odbędzie się pod adresem sklepu rowerowego państwa Skuczyńskich:

ROWER OD A DO Z
ul.Gibalskiego 10
01-190 Warszawa
tel.: +48 (22) 631 05 04

http://www.skuczynski.pl/index.html

Uratuj życie. Zapal Światło!

A3